Rezerwy: Chojniczanka II – Czarni Przemysław 7:1 (1:0)

Skomentuj

Wysoką wygraną zakończyło się niedzielne ligowe starcie rezerw Chojniczanki z Czarnymi Przemysław. Choć do przerwy było tylko 1:0, to worek z bramkami rozwiązał się tuż po przerwie. Hattricka ustrzelił Emil Drozdowicz i potrzebował do tego tylko trzech minut. Po jednej bramce zdobyli Deleu, Oskar Frygier, Dominik Lemańczyk i Dawid Żeliszczak.

20. KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA NO10.PL GDAŃSK II: CHOJNICZANKA II – CZARNI PRZEMYSŁAW 7:1 (1:0)
1:0 – Oskar Frygier (14′)
2:0 – Emil Drozdowicz (51′)
3:0 – Emil Drozdowicz (52′)
4:0 – Emil Drozdowicz (53′)
5:0 – Deleu (61′)
5:1 – Grzegorz Boniecki (75′)
6:1 – Dominik Lemańczyk (78′)
7:1 – Dawid Żeliszczak (82′)

CHOJNICZANKA II: Oskar Piernicki – Mateusz Kołtonowski, Deleu, Dominik Piechowski, Dominik Lemańczyk, Artur Szwoch (60′ Dawid Żeliszczak), Bartłomiej Urbański, Tomasz Prusaczyk, Filip Żagiel, Emil Drozdowicz, Oskar Frygier (46′ Nikodem Janas)

Po 20. kolejkach rezerwy Chojniczanki zajmują 4 pozycję w ligowej tabeli ze stratą 14 punktów do liderującej Gwiazdy Karsin. Następny mecz podopieczni trenera Mirosława Czuryło zagrają na wyjeździe już w środę 17 kwietnia. Rywalem będzie Sokół Zblewo.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi