Przedsprzedaż biletów na mecz z GKS-em Tychy

Szczegóły dotyczące przedsprzedaży biletów na mecz 34. kolejki Fortuna 1 Ligi: Chojniczanka – GKS Tychy.

Będzie to ostatnie spotkanie Chojniczanki w sezonie 2018/19. Przypominamy, że zmianie uległ termin rozegrania tego meczu. Nowy termin to piątek 17 maja godzina 18:30.

Bilety nabywać można w Strefie Kibica Chojniczanki na 2 piętrze w Domu Towarowym Libera, punktach dystrybucyjnych KupBilet oraz przez całą dobę w internecie za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl

STACJONARNA SPRZEDAŻ BILETÓW

• Strefa Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera (Chojnice, Stary Rynek 9)
Poniedziałek: 10:00 – 17:00
Wtorek: 10:00 – 17:00
Środa: 10:00 – 17:00
Czwartek: 10:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 16:00

• Kasy przy wejściu na stadion (tylko w dniu meczu!): od 16:30

Punkty dystrybucyjne KupBilet, które są dostępne m.in. w Człuchowie, Kościerzynie, Szczecinku, Pile, Starogardzie Gdańskim, Tczewie, Bydgoszczy czy Gdańsku. Pełna lista wraz z adresami punktów dostępna jest TUTAJ

BILETY ONLINE

Bilety online można kupować przez całą dobę. Wejściówkę kupioną przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego. Do zakupów online nie są potrzebne żadne klubowe loginy, ani karta kibica. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut.

CENY

Bilet normalny: 15 zł (w przedsprzedaży), 20 zł (w dniu meczu)
Bilet ulgowy*: 10 zł
(w przedsprzedaży), 17 zł (w dniu meczu)
* do zakupu biletów ulgowych upoważnieni są uczniowie do 18. roku życia, a także wszystkie Panie

Prosimy naszych kibiców, by przy zakupie biletu rozważnie dokonywać wyboru miejsca na stadionie i zajmować przypisane krzesełko.

W razie pytań oraz rezerwacji biletów dla grup zorganizowanych prosimy o kontakt pod adres mailowy: bilet@mkschojniczanka.pl lub pod numerem telefonu: 664 935 869.