Komunikat Klubu w sprawie zmian w sztabie

1 Comment

Dzisiaj odbyło się spotkanie Zarządu Klubu MKS „Chojniczanka 1930” S.A. z trenerem Maciejem Bartoszkiem. Po dłuższych rozmowach odnośnie przedłużenia umowy strony nie porozumiały się w kontekście dalszej współpracy. Piątkowy mecz z GKS-em Tychy będzie więc ostatnim spotkaniem w którym poprowadzi żółto-biało-czerwonych.

Maciej Bartoszek przejął Chojniczankę 10 października 2018 roku. W 20 meczach Fortuna 1 Ligi zanotował z nią bilans 4 zwycięstw, 6 remisów i 10 porażek.

Nie będzie także kontynuowana współpraca z najbliższymi współpracownikami trenera Macieja Bartoszka czyli II trenerem – Piotrem Tworkiem oraz asystentem – Kamilem Kuzerą. Obaj dołączyli do sztabu szkoleniowego Chojniczanki w październiku ubiegłego roku.

Pragniemy podziękować Maciejowi Bartoszkowi oraz Piotrowi Tworkowi i Kamilowi Kuzerze za zaangażowanie i pracę jaką wykonali w naszym klubie. Życzymy również powodzenia w dalszej pracy szkoleniowej!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

1 Komentarz do “Komunikat Klubu w sprawie zmian w sztabie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi