Gregor Media w Klubie Biznesu Chojniczanki!

16.05.2019r.

Do grona podmiotów współpracujących w ramach Klubu Biznesu Chojniczanki dołącza chojnicka firma Gregor Media! Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę.

Firma Gregor Media pomaga właścicielom małych i dużych firm stworzyć skuteczną reklamę w internecie aby zwiększyć ilość zapytań o ich produkty lub usługi, tym samym generując coraz większe dochody. Agencja marketingowa specjalizuje się w tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych na Facebooku oraz w środowisku Google Ads. Tworzymy grafiki, kreacje oraz zadbamy o oprawę wizualną Twojego biznesu. Nasz partner wspiera działania firm w zakresie prowadzenia profili w social mediach oraz tworzeniu strategii marketingowej dla biznesów.

Jeśli szukają Państwo skutecznych rozwiązań, strategii i sprawdzonych narzędzi marketingowych to zapraszamy do kontaktu
www.gregormedia.com.plwww.facebook.com/GregoryMedia

tel: 664-173-764

kontakt@gregormedia.com.pl