Informator meczowy: Chojniczanka – GKS Tychy

16.05.2019 (aktualizacja 18.05.2019)r.

Informacje dotyczące dnia meczowego na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930.

Chojniczanka – GKS Tychy
Piątek | 17 maja | godzina 18:30
Stadion Miejski Chojniczanka 1930

Bilety:
W dniu meczu sprzedaż biletów prowadzona będzie w Strefie Kibica w Domu Towarowym Libera przy Starym Rynku, w kasach przy głównym wejściu na stadion, w punktach dystrybucyjnych KupBilet oraz przez internet.
Strefa Kibica czynna będzie w godzinach od 10:00 do 16:00.

Kasy przy stadionie czynne będą od godziny 16:30. Sprzedaż biletów trwa do rozpoczęcia drugiej połowy.

Do godziny 18:00 bilety można także kupować w punktach dystrybucyjnych KupBilet (LISTA PUNKTÓW TUTAJ) oraz poprzez stronę www.kupbilet.pl.

Ceny:
bilet ulgowy: 17 zł (młodzież szkolna do lat 18, kobiety)
bilet normalny: 20 zł
wstęp bezpłatny: dzieci do lat 7

Co jest potrzebne do zakupu biletu?
Do zakupu biletu nie jest potrzebna Karta Kibica. Należy jednak posiadać ważny dokument tożsamości z numerem PESEL (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna).

Wybór miejsca na stadionie
Każde krzesełko na stadionie jest numerowane. Prosimy, by rozważnie dokonywać wyboru miejsca na stadionie przy zakupie biletu i zajmować przypisane krzesełko. Jeśli nie możesz znaleźć swojego miejsca na stadionie, poproś o pomoc stewardów lub pracowników klubu. Nie należy stawać na schodach i tarasować ciągów komunikacyjnych.

Podział sektorów
A1
(Sektor Dziecięcy)
A1, A2, A3, A4, A5, A6 (Sektory zadaszone)
VIP
B1,B2, B3, B4, B5, B6(sektory bez zadaszenia)
C1, C2 (Sektory dopingowe)

Otwarcie bram
Bramy zostaną otwarte na godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego czyli o godzinie 17:30. Zachęcamy do tego, by wchodzić możliwie najwcześniej jak się da, tak by uniknąć kolejek.

Dzieci
Dzieci do lat 7 wchodzą na mecz bezpłatnie, jednak nie mają zapewnionego miejsca siedzącego (dzieci powinny siedzieć na kolanach opiekuna). Dzieci do lat 13 mogą uczestniczyć w meczu jedynie w obecności opiekuna (osoba pełnoletnia).

Parkingi
Do dyspozycji kibiców będzie główny parking przy ulicy Mickiewicza. W bezpośredniej okolicy stadionu znajdują się także miejsca parkingowe m.in. przy ulicy Nowe Miasto, Placu Emstedetten, Parku 1000-lecia, starym Intermarche (ulica Strzelecka).

Komunikacja Miejska
Tuż przy stadionie znajduje się przystanek „Mickiewicza”, na którym zatrzymują się autobusy linii numer 8. 600 metrów od stadionu znajduje się przystanek Plac Jagielloński do którego dojeżdżają linie numer 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10. Rozkład jazdy MZK TUTAJ

Sektor Dziecięcy
Przyjdź na Stadion Miejski „Chojniczanka 1930” ze swoimi dziećmi, wspieraj Chojniczankę i ciesz się bezcennymi sportowymi emocjami w gronie rodzinnym! Strefa, w której na najmłodszych będą czekały dodatkowe atrakcje, usytuowana jest na sektorze A1, czyli pierwszym od wejścia na stadion.

Klubowe Gadżety
Po lewej stronie od wejścia na obiekt, ulokowany jest specjalny namiot z klubowymi gadżetami. Zarówno przed rozpoczęciem spotkania jak i w jego trakcie można dokonywać zakupów.

Gastronomia
Po prawej stronie od wejścia na stadion ulokowane są specjalne stoiska gastronomiczne.

Jak mecz mogą obejrzeć osoby niepełnosprawne?
Miejsca dla niepełnosprawnych znajdują się przy barierkach nad sektorem A3 i A2 w specjalnie wydzielonych miejscach. Obok tych miejsc wydzielone są także siedziska dla opiekunów.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930″ SA