Chojniczanka – GKS Tychy 4:1 (2:0)

2 komentarze

Chojniczanka zakończyła sezon 2018/19 wysokim zwycięstwem nad GKS-em Tychy 4:1. Dwie bramki zdobył Krzysztof Danielewicz, a po jedynym trafieniu zaliczyli Seweryn Michalski i Tomasz Mikołajczak.

34. KOLEJKA FORTUNA 1 LIGA: CHOJNICZANKA – GKS TYCHY 4:1 (2:0)
1:0 – Seweryn Michalski (2′)
2:0 – Tomasz Mikołajczak (18′ – z rzutu karnego)
2:1 – Hubert Adamczyk (56′)
3:1 – Krzysztof Danielewicz (78′)
4:1 – Krzysztof Danielewicz (81′)

CHOJNICZANKA: 94. Grzegorz Wnuk – 19. Michał Sacharuk (57, 27. Piotr Grzelczak), 77. Rafał Kobryń, 42. Seweryn Michalski, 6. Przemysław Pietruszka – 21. Emil Drozdowicz, 5. Paweł Zawistowski (68, 9. Wojciech Trochim), 44. Filip Żagiel, 7. Krzysztof Danielewicz, 18. Krystian Wachowiak – 17. Tomasz Mikołajczak (25, 87. Damian Piotrowski).

GKS TYCHY: 91. Konrad Jałocha – 5. Maciej Mańka, 4. Marcin Biernat, 6. Marcin Kowalczyk (79, 23. Omar Monterde), 33. Dawid Abramowicz – 77. Kacper Piątek, 16. Jakub Piątek, 17. Sebastian Steblecki (79, 27. Mateusz Piątkowski), 8. Łukasz Grzeszczyk, 21. Hubert Adamczyk – 9. Jakub Vojtuš.

żółte kartki: Sacharuk – Jałocha, Biernat, Steblecki, Piątek.
sędziował: Damian Kos (Gdańsk).

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA
fot. Piotr Matusewicz / PressFocus


2 Komentarze do “Chojniczanka – GKS Tychy 4:1 (2:0)

  • Szkoda tego sezonu, zastanawiając się nad powodami słabego wyniku warto posłuchać wywiadu z trenerem Bartoszkiem na Weekend fm i „poczytać między słowami”, a wiele rzeczy się rozjaśni. Dziękuję i powodzenia trenerze!

  • Nareszcie . Mecz i zwycięstwo dla poprawienia humorów Kibicom na koniec sezonu . Niestety to dopiero 7. wygrana u siebie na 17 meczów . Musimy przywrócić w Chojnicach znaczenie słowa HANDICAP , że własny stadion to korzystna sytuacja dla osiągania zwycięstw SWOIM ( nie uważamy się przecież za słabszych ) . Nie może być , że jesteśmy faworytem a tracimy punkty . Na nic idzie także wysiłek dopingujących Kibiców . Trzeba ” stworzyć ” swój styl gry , narzucający warunki na boisku , bo byle jakość piłkarska daje szansę przeciwnikom . Nie może być , że z Piłkarskim ABC lepiej radzą sobie Kibice , niż DRUŻYNA . Dobra CHOJNICZANKA może być satysfakcją dla Grodu Tura . MKS , MKS , MKS .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi