IV Mistrzostwa w Bowlingu Klubu Biznesu Chojniczanki

Skomentuj

Kolejne Mistrzostwa Bowlingu Klubu Biznesu za nami. Ponad 30 przedsiębiorców z Chojnic, Poznania, Bydgoszczy oraz Zielonej Góry walczyło o puchar w kręgielni MISTRAL w Chojnicach. 

Po krótkim wstępie i przedstawieniu reguł mistrzostw przez Koordynatora Klubu Biznesu – Oliwię Stasiłowicz, przedsiębiorcy mieli chwilę na przedstawienie się. Spotkania integracyjne są przecież nie tylko formą nawiązania nowych znajomości, ale przede wszystkim okazją do rozmów biznesowych.

Ostatecznie triumfatorem IV Mistrzostw w Bowlingu Klubu Biznesu Chojniczanki został Krzysztof Stencel z firmy Greko, który tym samym odzyskał tytuł zdobyty przy okazji pierwszych mistrzostw. Drugie miejsce przypadło Tomaszowi Cysewskiemu z firmy Torotrans, natomiast na trzecim stopniu podium stanął Jarosław Zakrzewski – właściciel firmy MM Meble.

Dziękujemy firmie ERMO oraz ORSMED za ufundowanie nagród dla zwycięzców oraz ArtSky za profesjonalną wideo- i fotorelację. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi