Kacper Gibas w pierwszej drużynie Chojniczanki

2 komentarze

Bramkarz Kacper Gibas podpisał profesjonalny kontrakt z Chojniczanką. 17-latek związał się z naszym klubem trzyletnią umową.

Kacper Gibas został także włączony do pierwszej drużyny żółto-biało-czerwonych. W rundzie wiosennej brał już udział w zajęciach pierwszego zespołu. Jest także podstawowym bramkarzem drużyny Juniora A1 występującej w rozgrywkach Ligi Makroregionalnej U-19.

Młody bramkarz do Chojnic trafił w 2017 roku. Grę w piłkę zaczynał w Victorii Śliwice. Przed Chojniczanką reprezentował także barwy Budowlanych KS Bydgoszcz i OSSM Bydgoszcz.

Kacper to zawodnik o bardzo dużym potencjale. Chcemy stworzyć naszym młodym zawodnikom jak najlepsze warunki rozwoju, tak żeby w przyszłości byli silnym ogniwem „Chluby Grodu Tura” – mówi dyrektor sportowy Łukasz Wróbel.

Jestem już drugi sezon w Chojnicach. Oceniam ten czas bardzo pozytywnie. Od zimy miałem okazję pracować z pierwszym zespołem i nie ukrywam, że bardzo dużo się nauczyłem od Radka Janukiewicza i Grzesia Wnuka. Chojniczanka stwarza świetne warunki do rozwoju. Chłopacy podpowiadają mi jak się zachować, co zrobić w różnych boiskowych sytuacjach, także mam okazję dobrze wykorzystać ten czas i cieszę się na dalszą grę w Chojniczance – mówi Kacper Gibas.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w „żółto-biało-czerwonych” barwach!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

2 Komentarze do “Kacper Gibas w pierwszej drużynie Chojniczanki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi