Grzegorz Wnuk odchodzi z Chojniczanki

1 Comment

W przyszłym sezonie w barwach Chojniczanki nie zobaczymy Grzegorza Wnuka. Pomimo podjętych rozmów z zawodnikiem odnośnie przedłużenia kończącej się z końcem czerwca umowy, nie doszliśmy do porozumienia w kwestii nowego kontraktu.

Grzegorz Wnuk był zawodnikiem Chojniczanki przez dwa sezony. Na Mickiewicza 12 trafił z MKS-u Kluczbork w czerwcu 2017 roku. Pierwszy mecz w żółto-biało-czerwonych rozegrał w maju 2019 roku (33. kolejka Fortuna 1 Liga: ŁKS Łódź – Chojniczanka 2:0). Urodzony w Opolu bramkarz w pierwszym zespole Chojniczanki zagrał w dwóch meczach.

Pomimo małej ilości spotkań w pierwszym zespole, przez okres dwóch sezonów praktycznie cały czas był w pełnej gotowości, by wskoczyć między słupki. Zawsze mogliśmy też liczyć na Grzegorza w różnych akcjach marketingowych. Dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

1 Komentarz do “Grzegorz Wnuk odchodzi z Chojniczanki

  • Duża strata dla drużyny .W następnym sezonie to Wnuk powinien grać w podstawowym składzie .Jest młodym ,zdolnym i ambitnym zawodnikiem.W ostatnim meczu z Tychami pokazał swoje umiejętności .Z pewnością znajdzie miejsce w innej pierwszoligowej drużynie.Jak tak dalej pójdzie to pozbędziemy się młodych zawodników i dalej będziemy grali starym składem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi