Kobiety: Chojniczanka – Jastrząb Malbork 1:2 (1:1)

Żeńska drużyna Chojniczanki przegrała 1:2 z drużyną AKP Jastrząb Malbork w meczu 25. kolejki 3 Ligi pomorskiej kobiet. Jedyną bramkę dla Chojniczanki zdobyła Weronika Bloch.

25. KOLEJKA 3 LIGA POMORSKA KOBIET: CHOJNICZANKA – JASTRZĄB MALBORK 1:2 (1:1)
1:0 – Weronika Bloch (22′)
1:1 – Katarzyna Deranek (39′)
1:2 – Wioletta Stec (54′)

CHOJNICZANKA: Klaudia Rolbiecka – Eliza Wesołowska, Weronika Bloch, Marta Voelzke, Daria Nawrat, Natalia Różycka, Patrycja Wesołowska, Zuzanna Cysewska (62′ Beata Kuchenbecker), Michalina Roszyk, Irmina Kaproń-Ollik, Malwina Rudnik

Na kolejkę przed końcem rozgrywek Chojniczanka zajmuje 9 miejsce w ligowej tabeli. Ostatni mecz sezonu 2018/19 nasze zawodniczki rozegrają na wyjeździe w sobotę 15 czerwca z Zenitem Łęczyce.