Liga Makroregionalna U-19: Bałtyk Koszalin – Chojniczanka 3:6 (0:4)

1 Comment

Aż dziewięć bramek padło w przedostatnim ligowym meczu drużyny Juniora A1 Chojniczanki, która wygrała z Bałtykiem Koszalin 6:3.

13. KOLEJKA LIGA MAKROREGIONALNA U-19 GRUPA B: BAŁTYK KOSZALIN – CHOJNICZANKA 3:6 (0:4)
0:1 – Stanisław Wędzelewski (10′)
0:2 – Artur Szwoch (28′)
0:3 – Artur Szwoch (39′)
0:4 – Marcin Kurs (44′)
0:5 – Marcin Kurs (61′)
0:6 – Filip Szwoch (81′)
1:6 – Miłosz Staniec (82′)
2:6 – Krzysztof Pawłowski (88′)
3:6 – Arkadiusz Jakubowski (90’+4)

CHOJNICZANKA: Kacper Gibas – Mateusz Kołtonowski (65′ Nikodem Janas), Dominik Piechowski, Filip Zabrocki, Jakub Gąsiorowski, Krystian Wachowiak, Filip Szwoch, Artur Szwoch, Maurycy Niemczyk, Marcin Kurs, Stanisław Wędzelewski

Na kolejkę przed końcem rozgrywek podopieczni trenera Artura Skiby zajmują czwarte miejsce w tabeli.

Ostatni mecz żółto-biało-czerwoni rozegrają w niedzielę 16 czerwca. O godzinie 11:00 na boisku Modrak zmierzą się z Chemikiem Bydgoszcz.

1 Komentarz do “Liga Makroregionalna U-19: Bałtyk Koszalin – Chojniczanka 3:6 (0:4)

• Nie ma w chojnie dobrych wychowanków?!? Smutek, że trenują po 12 lat i nikogo nie wychowali?!??! Warta w Poznaniu pokonana, Bydgoszcz trzy razy ale oni potrzebni tylko jako tło dla burmistrza