Rezerwy: Chojniczanka II – Żuławy Nowy Dwór Gdański 0:2 (0:1)

Skomentuj

Rezerwy Chojniczanki przegrały z Żuławami Nowy Dwór Gdański 2:0 w meczu 28. kolejki Klasy Okręgowej NO10.pl Gdańsk II.

28. KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA NO10.PL GDAŃSK II: CHOJNICZANKA II – ŻUŁAWY DWÓR GDAŃSKI 0:2 (0:1)
0:1 – Dawid Kiełczyński (37′)
0:2 – Krzysztof Klein (53′)

CHOJNICZANKA II: Oskar Piernicki – Tobiasz Stanka (75′ Adam Lemańczyk), Krzysztof Korczyc, Mateusz Wysocki, Dominik Lemańczyk, Bartłomiej Araszewski (66′ Damian Ryngwelski), Kacper Boniecki, Kajetan Kęsik, Tomasz Prusaczyk, Michał Kalitta, Oskar Frygier

Żółto-biało-czerwoni zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli. Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki. Rezerwy zmierzą się jeszcze z Gwiazdą Karsin i Pomezanią Malbork. Najbliższym przeciwnikiem Chojniczanki II będzie Gwiazda Karsin. To spotkanie rozegrane zostanie w piątek 14 czerwca o godzinie 19:00 w Karsinie.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi