Jakub Letniowski zawodnikiem Chojniczanki

Skomentuj

Pierwszym wzmocnieniem Chojniczanki przed sezonem 2019/20 w Fortuna 1 Lidze będzie Jakub Letniowski. 18-latek związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Jakub Letniowski w ostatnim sezonie był zawodnikiem III-ligowego Bałtyku Gdynia. W barwach klubu z Gdyni rozegrał 21 meczów w których zdobył 3 bramki. Łącznie na boisku spędził 1721 minut.

Sezon w Bałtyku nie był pierwszym sezonem Kuby na boiskach III ligi. W rundzie wiosennej sezonu 2017/18 reprezentował GKS Przodkowo gdzie zagrał w 11 meczach. W rundzie jesiennej natomiast grał w IV-ligowym Jaguarze Gdańsk. Jakub Letniowski jest wychowankiem Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk.

Bardzo się cieszę, że trafiłem do Chojniczanki, która jest już uznaną marką na zapleczu Ekstraklasy. Nie pozostaje mi nic innego jak pokazać się tutaj z jak najlepszej strony. Jeżeli miałbym się scharakteryzować to jestem zawodnikiem, który bardzo lubi grę ofensywną, dysponuję silnym strzałem, a w defensywie gram agresywnie. Mogę zagrać zarówno na środku jak i na bokach pomocy – mówi Jakub Letniowski.

Kuba to bardzo utalentowany zawodnik o dużym potencjale. Pomimo statusu młodzieżowca liczymy na to, że szybko włączy się do walki o miejsce w pierwszej jedenastce i będzie mocnym ogniwem naszej drużyny – komentuje dyrektor sportowy, Łukasz Wróbel.

Witamy w Chojniczance!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi