Rezerwy: Gwiazda Karsin – Chojniczanka II 4:0 (1:0)

Rezerwy Chojniczanki przegrały z Gwiazdą Karsin 4:0 w meczu 29. kolejki Klasy Okręgowej NO10.pl Gdańsk II.

29. KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA NO10.PL GDAŃSK II: GWIAZDA KARSIN – CHOJNICZANKA II 4:0 (1:0)
1:0 – Marek Steinborn (36′)
2:0 – Mateusz Borowski (70′)
3:0 – Marek Steinborn (75′)
4:0 – Mateusz Frymark (85′)

CHOJNICZANKA II: Oskar Piernicki – Damian Ryngwelski (68′ Nikodem Janas), Kacper Boniecki, Dominik Piechowski, Dominik Lemańczyk, Tomasz Prusaczyk, Bartłomiej Araszewski (85′ Szymon Galikowski), Kajetan Kęsik ((85′ Kacper Kasperowicz), Michał Sacharuk (85′ Adam Lemańczyk), Mateusz Remiszka, Michał Kalitta.

Na kolejkę przed końcem drużyna rezerw Chojniczanki zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Mirosława Czuryło zmierzą się z Pomezanią Malbork. To spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 22 czerwca o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Malborku.