Rafał Zabrocki nowym wiceprezesem Chojniczanki

Podczas Walnego Zgromadzenia akcjonariuszy MKS „Chojniczanka 1930” SA, które odbyło się w czwartek 27 czerwca, doszło do zmiany na stanowisku wiceprezesa klubu.

Z pełnienia funkcji w zarządzie klubu zrezygnował Krzysztof Ringwelski, który wciąż pozostaje jego akcjonariuszem. Na stanowisku wiceprezesa zastąpi go Rafał Zabrocki.

Rafał Zabrocki dotychczas był członkiem zarządu klubu. W zarządzie Chojniczanki jest od 2011 roku. Firma ERMO, której jest właścicielem już od wielu lat należy do grona sponsorów Chluby Grodu Tura.

Pragniemy podziękować Krzysztofowi Ringwelskiemu za ogromne zaangażowanie w pracę w zarządzie Chojniczanki oraz wieloletnie wsparcie.