Komunikat Klubu w sprawie sprzedaży karnetów

Klub MKS „Chojniczanka 1930” SA informuje, że prawdopodobny termin uruchomienia sprzedaży karnetów na domowe mecze w sezonie 2019/20 to poniedziałek 15 lipca. Termin może jeszcze ulec zmianie o czym będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem m.in. naszej strony internetowej.

W miesiącach grudzień – kwiecień planowana jest instalacja podgrzewanej murawy na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930. W związku z tym, nasz klub prowadzi aktualnie ustalenia z PZPN-em oraz klubami Fortuna 1 Ligi w sprawie zmiany gospodarza spotkań, które pokrywają się z tymi terminami. Oznacza to, że zdecydowana większość domowych spotkań zostanie rozegrana w rundzie jesiennej, a do gry przy Mickiewicza 12 nasi zawodnicy wrócą w maju przyszłego roku. Trwa także opracowywanie zmienionego terminarza domowych spotkań, który powinien zostać zaprezentowany w przyszłym tygodniu.

Sprzedaż karnetów zostanie uruchomiona jak tylko zakończą się wszystkie rozmowy odnośnie przełożenia spotkań i ustalony zostanie terminarz domowych meczów. Tradycyjnie, pierwszeństwo w zakupie będą mieli posiadacze karnetów w poprzednim sezonie. Wszystkie szczegóły odnośnie terminów i cen zostaną podane już niebawem.

fot. Dream White Studio