Komunikat Klubu w sprawie sprzedaży karnetów

Skomentuj

Klub MKS „Chojniczanka 1930” SA informuje, że prawdopodobny termin uruchomienia sprzedaży karnetów na domowe mecze w sezonie 2019/20 to poniedziałek 15 lipca. Termin może jeszcze ulec zmianie o czym będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem m.in. naszej strony internetowej.

W miesiącach grudzień – kwiecień planowana jest instalacja podgrzewanej murawy na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930. W związku z tym, nasz klub prowadzi aktualnie ustalenia z PZPN-em oraz klubami Fortuna 1 Ligi w sprawie zmiany gospodarza spotkań, które pokrywają się z tymi terminami. Oznacza to, że zdecydowana większość domowych spotkań zostanie rozegrana w rundzie jesiennej, a do gry przy Mickiewicza 12 nasi zawodnicy wrócą w maju przyszłego roku. Trwa także opracowywanie zmienionego terminarza domowych spotkań, który powinien zostać zaprezentowany w przyszłym tygodniu.

Sprzedaż karnetów zostanie uruchomiona jak tylko zakończą się wszystkie rozmowy odnośnie przełożenia spotkań i ustalony zostanie terminarz domowych meczów. Tradycyjnie, pierwszeństwo w zakupie będą mieli posiadacze karnetów w poprzednim sezonie. Wszystkie szczegóły odnośnie terminów i cen zostaną podane już niebawem.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA
fot. Dream White Studio

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi