Z Błękitnymi Stargard na Kolejarzu

W sobotę 6 lipca o godzinie 13:00 piłkarze Chojniczanki zmierzą się z Błękitnymi Stargard w swoim piątym sparingowym meczu przed sezonem 2019/20 w Fortuna 1 Lidze.

Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim Kolejarz 1926 przy ulicy Lichnowskiej. Wstęp na sparing będzie bezpłatny.

Najbliższy sparingpartner Chojniczanki to 12. drużyna poprzedniego sezonu 2 Ligi. Trenerem zespołu Błękitnych jest Adam Topolski. Po raz ostatni żółto-biało-czerwoni zmierzyli się z Błękitnymi w 2016 roku. W sparingu rozgrywanym podczas obozu Chojniczanki w Niechorzu padł remis 1:1. Jedyną bramkę dla Chojniczanki zdobył wtedy Marcin Krzywicki.