Sprzedaż karnetów od 15 lipca – szczegółowe informacje

Skomentuj

Sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w sezonie 2019/20 Fortuna 1 Ligi zostanie uruchomiona od poniedziałku 15 lipca. W związku z wciąż prowadzonymi ustaleniami odnośnie terminarza, w tym sezonie będzie możliwość zakupu wyłącznie karnetu na cały sezon (pakiet 17 domowych spotkań). Na chwilę obecną wiemy, że zdecydowanie większa liczba meczów w Chojnicach rozegrana zostanie w rundzie jesiennej (tj. 12 lub 13 spotkań). W rundzie wiosennej przy Mickiewicza 12 zagramy 4 lub 5 razy. Wszystkie zmiany w terminarzu oraz planie sprzedaży karnetów związane są z planowaną inwestycją na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 czyli instalacją podgrzewanej murawy. 

ZASADY DYSTRYBUCJI KARNETÓW

– Sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera na II piętrze w godzinach od 10:00 do 17:00 (dni robocze) i od 10:00 do 13:30 (w soboty);

– nośnikiem karnetu będzie karta karnetowa, wydawana już podczas wcześniejszych sprzedaży. Jeżeli kibic będzie chciał zmienić miejsce na inne niż w rundzie wiosennej 2019, do kosztu karnetu zostanie doliczona kwota 10 zł za wyrobienie nowej karty z wybitym nowy miejscem. Przy transakcji w Strefie Kibica, należy wtedy zwrócić swoją starą kartę;

– wyrobienie karty karnetowej dla nowych karnetowiczów wliczone jest w cenę karnetu;

– do zakupu karnetu ulgowego upoważnieni są uczniowie do osiemnastego roku życia oraz kobiety;

– wszyscy członkowie Sekcji Seniora, chcący zachować swoje miejsce z rundy wiosennej, proszeni są o dokonywanie rezerwacji do piątku 19 lipca.

TERMINY

15- 20 lipca (poniedziałek – sobota)
W tych dniach prowadzona będzie sprzedaż karnetów dla tych kibiców, którzy byli ich posiadaczami w poprzednim sezonie (karnety na cały sezon lub rundę wiosenną 2019). Kibic będzie miał pierwszeństwo w zachowaniu dotychczasowego miejsca na trybunach. Istnieje także możliwość zarezerwowania miejsca, które w poprzedniej rundzie nie było zajęte przez karnetowicza. W innym przypadku (gdy wybrane przez nas krzesełko było wiosną przypisane do innej osoby) z zakupem należy poczekać do poniedziałku 22 lipca, czyli do momentu gdy dana rezerwacja być może nie zostanie przedłużona przez poprzedniego właściciela.

od 22 lipca (poniedziałek)
rozpocznie się sprzedaż otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z POSIADANIA KARNETU

– rezerwacja swojego miejsca na cały sezon;
– niższa cena biletu w karnecie w stosunku do osób kupujących pojedyncze bilety;
– uniknięcie kolejek przed kasą w dniu meczu;
– pierwszeństwo w zakupie karnetu w przyszłym sezonie;
– zniżka i pierwszeństwo w zakupie biletu w przypadku rozgrywania meczu Pucharu Polski na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930;
– 15% rabatu na koszulkę meczową i odzież (kolekcje klubowe i adidas) w momencie zakupu karnetu (nie dotyczy rzeczy już przecenionych).

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi