Mateusz Bartosiak zawodnikiem Chojniczanki

Skomentuj

Mateusz Bartosiak został oficjalnie zawodnikiem Chojniczanki! 19-letni piłkarz podpisał z naszym klubem dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. W barwach Chluby Grodu Tura będzie występował z numerem 26. 

Nowy zawodnik Chojniczanki to nominalny środkowy obrońca. Do naszego klubu trafił z Korony Kielce. W pierwszym zespole Korony nie zadebiutował, ale był bardzo ważnym ogniwem drużyny U-19, która zdobyła w tym sezonie Mistrzostwo Polski CLJ U-19. Bartosiak był jej kapitanem. W tym sezonie zagrał w 27 meczach CLJ U-19. Łącznie dla Korony Kielce U-19 wystąpił w 52 meczach w których zdobył 2 bramki. Wcześniej był także zawodnikiem TOP 54 Biała Podlaska z którą również grał w Centralnej Lidze Juniorów.

Mateusz to kolejny młody gracz, który zasila szeregi Chojniczanki. Jest to zawodnik posiadający bardzo dobre warunki fizyczne i motoryczne do gry na pozycji środkowego obrońcy – mówi dyrektor sportowy, Łukasz Wróbel.

Mateusz Bartosiak rozpoczął treningi z Chojniczanką od 1 lipca. Zagrał już w dwóch sparingowych meczach naszego klubu – z Arką Gdynia (90 minut) i Błękitnymi Stargard (45 minut). Jest to ósmy transfer żółto-biało-czerwonych przed sezonem 2019/20.

Witamy w Chojniczance i życzymy powodzenia!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA
fot. 058sport.pl / Grzegorz Radtke

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi