Sparing z Radunią Stężyca w piątek na Kolejarzu

Skomentuj

Przed Chojniczanką szósty mecz sparingowy w trakcie okresu przygotowawczego do sezonu 2019/20 w Fortuna 1 Lidze. W piątek 12 lipca o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim Kolejarz 1926, żółto-biało-czerwoni zmierzą się z Radunią Stężyca. Sparing będzie otwarty dla kibiców.

Radunia Stężyca poprzedni sezon zakończyła na 3 miejscu w rozgrywkach 3 Ligi (grupa 2) co jest największym sukcesem w historii klubu. Trenerem już od 7 lat jest Ireneusz Stencel. W kadrze Raduni nie brakuje zawodników dobrze znanych z boisk poziomu centralnego. Latem do zespołu dołączyli m.in. Filip Burkhardt i Wojciech Wilczyński z Bytovii Bytów, Michał Czekaj z Garbarnii Kraków czy Jakub Bach z Chrobrego Głogów.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi