Chojniczanka – Radunia Stężyca 2:1

5 komentarzy

Chojniczanka odniosła pierwsze sparingowe zwycięstwo w trakcie letnich przygotowań do sezonu 2019/20 w Fortuna 1 Lidze. Wszystkie bramki padły jeszcze w pierwszej połowie. Dla Chojniczanki trafiali Paweł Zawistowski i Tomasz Mikołajczak.

SPARING NR 6: CHOJNICZANKA – RADUNIA STĘŻYCA 2:1
1:0 – Paweł Zawistowski (25′)
1:1 – Radosław Stępień (27′)
2:1 – Tomasz Mikołajczak (42′)

CHOJNICZANKA: Radosław Janukiewicz (46′ Andrzej Witan) – Jan Mudra (46′ Jacek Podgórski), Mateusz Bartosiak (70′ Krzysztof Korczyc), Seweryn Michalski (46′ Hubert Wołąkiewicz), Kamil Sylwestrzak (46′ zawodnik testowany) – Krystian Wachowiak, Bartosz Wolski (46′ Jakub Letniowski), Paweł Zawistowski (46′ Oskar Paprzycki), Emil Drozdowicz (46′ Michał Sacharuk), Mateusz Kuzimski (46′ Wojciech Trochim) – Tomasz Mikołajczak (46′ Janusz Surdykowski).

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

5 Komentarze do “Chojniczanka – Radunia Stężyca 2:1

 • Gra Chojny wyglada coraz lepiej.
  Szczegolnie cieszy dobra gra mlodych zawodnikow .
  Bardzo slaba postawa (znowu) Surdykowskiego.

  • Jakieś zalążki solidnego grania były, ale konkretów mało. Trzeba pamiętać z kim się mierzyliśmy. Drużyna z solidnym graczami (co za piłki grał Bury i Czekaj, który wszystkie główki wygrywał z Mikim), ale trenującs w takim składzie od 4 dni. Do 1 ligi im trochę brakuje. Martwią kontuzje, bo Papikjan i Pietrucha, to chyba za szybko do grania nie wrócą. Zitko i Miłosz szybciej, ale oni są kryształowi, więc za chwilę znowu coś się wydarzy. Zostajemy bez nominalnych, na poziomie będących skrzydłowych, bo Emil, czy Kuzim to nie skrzydła. Szansa to dla Wachowiaka, czy Sacharuka, ale to chyba jeszcze nie te buty. W środku nie podoba mi się Wolski. Zresztą w Bytowie przez cały rok rozegrał 2 dobre mecze, a ma alergię do biegania. Zawias na pewno za niego zdąży wrócić. Paprzycki coś bez ikry grał. No a Surdyk, to Surdyk.

 • Gdyby to IV ligowy zespół wygrał z III ligową Radunią , to mógłby się cieszyć . Jednak 2 : 1 pierwszoligowca u siebie , to tak jak 0 : 0 Legii w Gibraltarze … A sezon tuż , tuż … MKS , MKS , MKS .

  • Dobre porównanie,możemy się tylko pocieszyć ,że był to tylko sparing.Lechia w sparingach też szału nie robiła,a o Puchar zagrali jak się należy i pokazali swoją moc.

 • Nie wiem z czego się cieszyć ? To że 1. ligowiec ledwo wygrywa z III ligową Radunią świadczy o słabej grze Chojniczanki . Dlaczego jest słaba gra Surdykowskiego ? Przecież to zawodnik ” typu ” Roberta Lewandowskiego . Zachwycanie się TAKĄ wygraną ” przysłania ” nie najlepsze umiejętności ofensywne Zespołu ! To jest kontynuowanie byle jakości polskiego futbolu . Nie ” napawała ” mnie optymizmem gra U-21 czy Legii na Gibraltarze ! Nie chciałbym mieć racji, po kolejnym nieudanym sezonie Chojniczanki . Mam nadzieję , że PANOWIE TRENERZY ” uwolnią ” Nas od tego Marazmu . MKS , MKS , MKS .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi