Przedsprzedaż biletów na mecz z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza

10.08.2019 (aktualizacja 17.08.2019)r.

W piątek 16 sierpnia do Chojnic przyjedzie lider rozgrywek Fortuna 1 Ligi – Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Chojniczanka po wygranej w niesamowitym stylu w Grudziądzu oraz goście z Niecieczy, którzy w tym sezonie odnieśli komplet zwycięstw i nie stracili jeszcze bramki. Tego nie można przegapić!

4. KOLEJKA FORTUNA 1 LIGA: CHOJNICZANKA – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA (PIĄTEK, 16 SIERPNIA, GODZ. 20:00 – STADION MIEJSKI CHOJNICZANKA 1930)

BILETY

Gdzie kupić bilet na mecz Chojniczanki?
Bilety nabywać można w Strefie Kibica Chojniczanki na 2 piętrze w Domu Towarowym Libera, punktach dystrybucyjnych KupBilet, salonikach prasowych Kolporter oraz przez całą dobę w internecie za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl.

Strefa Kibica Chojniczanki – Dom Towarowy Libera (II piętro)
ul. Stary Rynek 9

poniedziałek – środa: 10:00 – 17:00
czwartek: nieczynne (święto)
piątek: 10:00 – 17:00

Wykaz pozostałych punktów sprzedaży na terenie całej Polski:
https://www.kupbilet.pl/punktySprzedazy

W dniu meczu sprzedaż prowadzona jest w kasach przed wejściem na stadion na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania. Tego dnia bilety można kupić także przez internet (do 30 minut przed rozpoczęciem meczu) oraz w punktach KupBilet i Kolporter.

Ile kosztują bilety na mecze Chojniczanki?


Komu przysługują zniżki na bilety?
Bilet ulgowy:
– kobiety
– uczniowie szkół podstawowych oraz ponadgimnazjalnych do 18. roku życia
Wejście bezpłatne:
– Dzieci do 7 lat (pod opieką osoby dorosłej, która zakupiła bilet)
– aktualni zawodnicy klubu za okazaniem ważnej legitymacji klubowej (tylko w przedsprzedaży w Strefie Kibica!)

Idę pierwszy raz na mecz. Co potrzebuję do zakupu biletu?
Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r (Dz. U nr 62, poz 504) z późniejszymi nowelizacjami, zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to imię, nazwisko oraz numer PESEL (w razie gdy nie został on nadany – rodzaj, seria i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość).

BILETY ONLINE

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAKUPIĆ BILET PRZEZ INTERNET

Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego. Do zakupów online nie są potrzebne klubowe loginy czy karta kibica. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut.

Formy płatności: Przelewy24 i DotPay.

GRUPY ZORGANIZOWANE

Klub MKS „Chojniczanka 1930” S.A. przygotował specjalną ofertę dla grup zorganizowanych. Zachęcamy do wizyty na naszych meczach szkoły, przedszkola, placówki opiekuńczo-wychowawcze, kluby, stowarzyszenia, organizacje, parafie, akademie, szkółki piłkarskie, itp.

Wszelkie grupy, zainteresowane obejrzeniem meczu Chojniczanki na naszym obiekcie, proszone są o kontakt na adres e-mail: bilet@mkschojniczanka.pl
W korespondencji zwrotnej otrzymacie Państwo informacje dotyczące cennika dla grup zorganizowanych i szczegóły odnośnie odbioru wejściówek. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 664 935 869

Termin przesyłania zgłoszeń: środa 14 sierpnia do godziny 15:00

KONTAKT

Bilety, Wejścia Grupowe, Sprzedaż Internetowa
tel: 664 935 869,
e-mail
: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Sklep Chojniczanki – Strefa Kibica w Domu Towarowym Libera
tel: 730 720 482,
e-mail
: sklep@mkschojniczanka.pl

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA