2 za 22! Specjalna promocja na mecze z Miedzią i Puszczą

Przed nami maraton domowych spotkań, a szczególnie intensywne będą najbliższe dni. W piątek 16 sierpnia żółto-biało-czerwoni zmierzą się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, a już w środę 21 sierpnia z Miedzią Legnica i w niedzielę 25 sierpnia z Puszczą Niepołomice.

Na mecze z Miedzią i Puszczą przygotowaliśmy specjalny pakiet*, w którym to bilet normalny na mecze z Miedzią Legnica i Puszczą Niepołomice kosztuje łącznie 22 zł (*jeden bilet normalny na mecz z Miedzią + jeden bilet normalny na mecz z Puszczą).
Cena biletu ulgowego na te dwa spotkania to łącznie 17 zł.

Bilety w promocyjnej cenie można nabyć wyłącznie w naszym sklepie w Domu Towarowym Libera. Ceny promocyjne nie obowiązują przy sprzedaży internetowej czy w innych punktach dystrybucyjnych. Akcja 2 mecze za 22 zł potrwa do wtorku 20 sierpnia.

Godziny otwarcia Strefy Kibica:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 13:30