Lekcja 1930 – rok szkolny z Chojniczanką

Skomentuj

W związku z tym, że od kilku dni trwa nowy rok szkolny przygotowaliśmy specjalną ofertę, która pomoże urozmaicić zajęcia dydaktyczne!

„Lekcja 1930” to nowy program, który kierujemy do zorganizowanych grup (dzieci i młodzieży do 17. roku życia) z placówek opiekuńczo-wychowawczych, stowarzyszeń, fundacji, parafii, klubów sportowych itp.

Program ten ma na celu przede wszystkim promowanie w „Żółto-biało-czerwonych” barwach zdrowego i aktywnego stylu życia oraz uświadamianie, że zajęcia WF-u są niezbędne do prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego od najmłodszych lat.

W związku z powyższym otwieramy się z propozycją:

-udziału w meczach Fortuna 1 ligi oraz Pucharu Polski – możliwość obejrzenia meczu ze specjalnie przygotowanego Sektora Dziecięcego, który oferuje również dodatkowe atrakcje. Sektorem opiekują się animatorki z Przedszkola Integracyjnego „Skrzaty”. Znaleźć tam można również tablicę do malowania kredą oraz skrzynkę na listy do zawodników pierwszej drużyny.

-zwiedzania stadionu – ta forma oferty obejmuje dwie części. Pierwszą z nich jest wycieczka po obiekcie, której przewodnikiem będzie zawodnik pierwszej drużyny (w przypadku najmłodszych grup będzie to również Chojnuś – maskotka klubu). Zabierze on uczestników między innymi na Sektor Dopingowy, do szatni, Centrum Medialnego oraz oprowadzi po siedzibie klubu. W drugiej części zwiedzania zawodnik przeprowadzi rozgrzewkę oraz mecz na bocznym boisku. Po wszystkim pamiątkowe zdjęcie na płycie głównej boiska!

-lekcje WF – wielu naszych zawodników posiada uprawnienia trenerskie, a dzięki doświadczeniu jakie zdobyli na boiskach Ekstraklasy czy 1 Ligi są w stanie przeprowadzić 45 minutowe jednostki treningowe w ramach lekcji wychowania fizycznego,

-wizyty naszych zawodników w szkołach – w zależności od wieku odbiorców przewidujemy kilka scenariuszy tej formy oferty. Jest to między innymi przeprowadzenie gier i zabaw czy pokaz sztuczek piłkarskich dla najmłodszych. Starszym chętnie opowiemy na czym polega praca piłkarza oraz zaprezentujemy podstawowe ćwiczenia piłkarskie. Natomiast z młodzieżą omówimy zalety aktywnego spędzania czasu oraz aktywności fizycznej, odpowiemy na pytania i przedstawiamy historię naszego klubu.

Zainteresowane placówki zapraszamy do kontaktu!  

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi