Rezerwy: Powiśle II Dzierzgoń – Chojniczanka II 0:8 (0:4)

1 Comment

Kolejną wysoką wygraną odnieśli piłkarze rezerw Chojniczanki. Zespół prowadzony przez trenera Tomasza Pozorskiego wygrał z rezerwami Powiśla Dzierzgoń 8:0.

5. KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA GDAŃSK II: POWIŚLE II DZIERZGOŃ – CHOJNICZANKA II 0:8 (0:4)

0:1 – Jacek Podgórski (14′)
0:2 – Jacek Podgórski (18′)
0:3 – Jacek Podgórski (30′)
0:4 – Oskar Frygier (36′)
0:5 – Michał Kalitta (66′)
0:6 – Marcin Rajch (77′)
0:7 – Oskar Frygier (78′)
0:8 – Oskar Frygier (82′)

CHOJNICZANKA II: Kacper Gibas – Krzysztof Korczyc, Mateusz Bartosiak, Matic Žitko, Dominik Lemańczyk – Jacek Podgórski (30′ Jakub Gąsiorowski), Mateusz Tomaszewski (65′ Kacper Boniecki), Stanisław Wędzelewski (70′ Mateusz Kołtonowski), Toni Conejo (60′ Michał Kalitta), Marcin Rajch – Oskar Frygier

Po 5. kolejkach drużyna rezerw Chojniczanki plasuje się na 2. miejscu w tabeli. Następny mecz rozegrany zostanie w niedzielę 15 września o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim Kolejarz 1926. Rywalem rezerw będzie Tęcza Brusy.

1 Komentarz do “Rezerwy: Powiśle II Dzierzgoń – Chojniczanka II 0:8 (0:4)

• No pierwsza druzyna powinna iść w ślady rezerw. Zwycięstwa aż miło patrzeć i to równie zasługi piłkarzy z pierwszej drużyny co widać po bramkach. Ładnie MKS.