Przedsprzedaż biletów na pucharowy mecz z Rakowem Częstochowa

W środę 25 września o godzinie 19:30 na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 rozegrane zostanie spotkanie 1/32 finału Pucharu Polski pomiedzy Chojniczanką a Rakowem Częstochowa. Poniżej przedstawiamy szczegóły odnośnie przedsprzedaży wejściówek na ten mecz.

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY

11 września (środa) – 14 września (sobota) – sprzedaż tylko dla posiadaczy karnetów na mecze Chojniczanki w sezonie 2019/20 chcących zarezerwować swoje miejsce przypisane na karnecie. Po tym terminie niewykupione miejsca trafią do wolnej sprzedaży. Karnetowicz przy zakupie wejściówki otrzyma bilet. Karta karnetowa w tym przypadku nie będzie nośnikiem wejściówki.

od 16 września (poniedziałek) – sprzedaż otwarta w Strefie Kibica Chojniczanki oraz na www.kupbilet.pl.

BILETY

CENY
Dla posiadaczy karnetów na sezon 2019/20: normalny 10 zł, ulgowy 7 zł
Dla kibiców nieposiadających karnetu: normalny: 15 zł, ulgowy: 10 zł

Gdzie kupić bilet na mecz Chojniczanki?
Bilety kupić można w Strefie Kibica Chojniczanki na 2 piętrze w Domu Towarowym Libera, punktach dystrybucyjnych KupBilet, salonikach prasowych Kolporter oraz przez całą dobę w internecie za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl.

Strefa Kibica Chojniczanki – Dom Towarowy Libera (II piętro)
ul. Stary Rynek 9

11.09 – 14.09:
środa – czwartek: 10:00 – 17:00
piątek: 10:00 – 16:00
sobota: 10:00 – 13:30

poniedziałek – piątek: 10:00 – 17:00
sobota: 10:00 – 13:30

Wykaz pozostałych punktów sprzedaży na terenie całej Polski:

W dniu meczu sprzedaż prowadzona jest w kasach przed wejściem na stadion na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania. Tego dnia bilety można kupić także przez internet (do 30 minut przed rozpoczęciem meczu) oraz w punktach KupBilet i Kolporter.

Komu przysługują zniżki na bilety?
Bilet ulgowy:
– kobiety
– uczniowie szkół podstawowych oraz ponadgimnazjalnych do 18. roku życia
Wejście bezpłatne:
– Dzieci do 7 lat (pod opieką osoby dorosłej, która zakupiła bilet)
– aktualni zawodnicy klubu za okazaniem ważnej legitymacji klubowej (tylko w przedsprzedaży w Strefie Kibica!)

Idę pierwszy raz na mecz. Co potrzebuję do zakupu biletu?
Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r (Dz. U nr 62, poz 504) z późniejszymi nowelizacjami, zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to imię, nazwisko oraz numer PESEL (w razie gdy nie został on nadany – rodzaj, seria i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość).

BILETY ONLINE

Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego. Do zakupów online nie są potrzebne klubowe loginy czy karta kibica. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut. Bilety przez internet można nabywać za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl

Formy płatności: Przelewy24 i DotPay.

GRUPY ZORGANIZOWANE

Klub MKS „Chojniczanka 1930” S.A. przygotował specjalną ofertę dla grup zorganizowanych. Zachęcamy do wizyty na naszych meczach szkoły, przedszkola, placówki opiekuńczo-wychowawcze, kluby, stowarzyszenia, organizacje, parafie, akademie, szkółki piłkarskie, itp.

Wszelkie grupy, zainteresowane obejrzeniem meczu Chojniczanki na naszym obiekcie, proszone są o kontakt na adres e-mail: bilet@mkschojniczanka.pl
W korespondencji zwrotnej otrzymacie Państwo informacje dotyczące cennika dla grup zorganizowanych i szczegóły odnośnie odbioru wejściówek. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 664 935 869

Termin przesyłania zgłoszeń: dwa dni przed meczem do godziny 12:00

Bilety, Wejścia Grupowe, Sprzedaż Internetowa