Damian Kos sędzią meczu z GKS-em Bełchatów

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 9. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – GKS Bełchatów będzie Damian Kos z Wejherowa.

Asystentami na linii będą Dariusz Bohonos i Rafał Brieger, a sędzią technicznym będzie Filip Kaliszewski.

Damian Kos prowadził dwa spotkania Chojniczanki. Pierwszy to wygrany 4:1 mecz z GKS-em Tychy z rundy wiosennej poprzedniego sezonu, a drugi to zremisowany 1:1 mecz z Wigrami Suwałki z pierwszej kolejki bieżącego sezonu.

Bilans głównego arbitra piątkowych zawodów w sezonie 2019/20 to 4 mecze Fortuna 1 Ligi w których pokazał 16 żółtych kartek i podyktował 4 rzuty karne (w tym 2 w meczu Wigry – Chojniczanka).