Konferencja prasowa po meczu Chojniczanka – GKS Bełchatów

2 komentarze

Konferencja prasowa po meczu 9. kolejki Fortuna 1 Ligi: Chojniczanka – GKS Bełchatów.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

2 Komentarze do “Konferencja prasowa po meczu Chojniczanka – GKS Bełchatów

  • Pewno każdego kibica Chojny cieszy to zwycięstwo . Wygrana wysoka , lecz gole można oceniać z różnego punktu widzenia . Z wyniku można by uważać , że przeciwnik nie miał wiele do ” powiedzenia ” , lecz ten wynik nie świadczy że przeciwnicy byli na ” kolanach ” . Gole nie wpadły dlatego że Chojniczanka wymanewrowała broniących się , nie były zdobyte z piłki zagranej na ” klepkę ” i w następnych meczach może okazać się że tak zdobyte bramki to były FUKSY ! Można sobie zadać pytanie czy inni ” pozwolą ” Nam zdobywać gole w ten sposób ? Albo czy Janukiewicz by takie wpuścił ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi