Chojniczanka poszukuje Koordynatora Klubu Biznesu

30.09.2019 (aktualizacja 24.10.2019)r.

MKS Chojniczanka 1930 SA poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora Klubu Biznesu Chojniczanki.

Szukamy ambitnej, posiadającej zdolności sprzedażowe osoby, gotowej podjąć się wyzwania pracy nad jednym z największych tego typu projektów w kraju. W chwili obecnej do grona Klubu Biznesu Chojniczanki należy bowiem około 140 przedsiębiorstw.

Nasz projekt networkingowy ma za zadanie stwarzać przedsiębiorcom wspierającym nasz klub możliwości osiągnięcia wymiernych korzyści biznesowych płynących z naszej współpracy. Naszym celem jest integrowanie ze sobą przedsiębiorców z naszego regionu i stwarzanie okoliczności do nawiązywania relacji biznesowych pomiędzy nimi, szerząc jednocześnie ideę lokalnego patriotyzmu gospodarczego.

Zadaniem Koordynatora Klubu Biznesu będzie odpowiedzialność za funkcjonowanie i rozwój projektu, aktywne poszukiwanie nowych klubowiczów, organizacja wydarzeń związanych z Klubem Biznesu oraz przygotowywanie ofert, prezentacji i raportów.

Wymagania:
– Umiejętność sprawnego posługiwania się słowem pisanym i mówionym
– Dobra znajomość MS Office i mediów społecznościowych
– Umiejętność przygotowania strategii komunikacyjnych i wizerunkowych
– Sumienność i samodzielność w organizacja pracy
– Umiejętność pracy pod presją czasu i dyspozycyjność
– Łatwość nawiązywania kontaktów
– Kreatywność
– Prawo jazdy kat. B
– Doświadczenie w sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Mikołajem Szalewskim pod numerem telefonu: +48 730720497 lub mailowo: mikolaj.szalewski@mkschojniczanka.pl