Chojniczanka poszukuje Koordynatora Klubu Biznesu

MKS Chojniczanka 1930 SA poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora Klubu Biznesu Chojniczanki.

Szukamy ambitnej, posiadającej zdolności sprzedażowe osoby, gotowej podjąć się wyzwania pracy nad jednym z największych tego typu projektów w kraju. W chwili obecnej do grona Klubu Biznesu Chojniczanki należy bowiem około 140 przedsiębiorstw.

Nasz projekt networkingowy ma za zadanie stwarzać przedsiębiorcom wspierającym nasz klub możliwości osiągnięcia wymiernych korzyści biznesowych płynących z naszej współpracy. Naszym celem jest integrowanie ze sobą przedsiębiorców z naszego regionu i stwarzanie okoliczności do nawiązywania relacji biznesowych pomiędzy nimi, szerząc jednocześnie ideę lokalnego patriotyzmu gospodarczego.

Zadaniem Koordynatora Klubu Biznesu będzie odpowiedzialność za funkcjonowanie i rozwój projektu, aktywne poszukiwanie nowych klubowiczów, organizacja wydarzeń związanych z Klubem Biznesu oraz przygotowywanie ofert, prezentacji i raportów.

Wymagania:
– Umiejętność sprawnego posługiwania się słowem pisanym i mówionym
– Dobra znajomość MS Office i mediów społecznościowych
– Umiejętność przygotowania strategii komunikacyjnych i wizerunkowych
– Sumienność i samodzielność w organizacja pracy
– Umiejętność pracy pod presją czasu i dyspozycyjność
– Łatwość nawiązywania kontaktów
– Kreatywność
– Prawo jazdy kat. B
– Doświadczenie w sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Mikołajem Szalewskim pod numerem telefonu: +48 730720497 lub mailowo: mikolaj.szalewski@mkschojniczanka.pl