Rezerwy: Chojniczanka II – Orzeł Subkowy 2:0 (1:0)

1 Comment

Rezerwy Chojniczanki z ósmą wygraną w tym sezonie. Żółto-biało-czerwoni wygrali 2:0 po bramkach Pawła Zawistowskiego i Artura Szwocha.

9. KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA NO10.PL GDAŃSK II: CHOJNICZANKA II – ORZEŁ SUBKOWY 2:0 (1:0)
1:0 – Paweł Zawistowski (44′)
2:0 – Artur Szwoch (87′)

CHOJNICZANKA II: Kacper Gibas – Jacek Podgórski, Kacper Kasperowicz, Mateusz Tomaszewski, Krystian Wachowiak – Marcin Rajch (30′ Stanisław Wędzelewski), Bartłomiej Urbański, Paweł Zawistowski, Toni Conejo (46′ Oskar Frygier), Artur Szwoch (87′ Jakub Gąsiorowski) – Michał Kalitta (70′ Filip Szwoch)

Sytuacja na czele tabeli pozostaje bez zmian – Chojniczanka II zajmuje drugie miejsce mając tyle samo punktów co liderujący Sokół Zblewo. Następne spotkanie zespół trenera Tomasza Pozorskiego rozegra na wyjeździe 12 października z Keramzytem Szprudowo.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA


1 Komentarz do “Rezerwy: Chojniczanka II – Orzeł Subkowy 2:0 (1:0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi