Romgaz w gronie Złotych Sponsorów Chojniczanki

22.10.2019r.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że do grona firm, które wspierają „Żółto-biało-czerwonych”, dołączyło kolejne przedsiębiorstwo!

Firma Romgaz, a więc największy w regionie dystrybutor gazu w butlach, dostawca ekologicznych instalacji zbiornikowych na gaz płynny oraz oleju napędowego do twojej firmy, gospodarstwa rolnego i stacji paliw, została kolejnym Złotym Sponsorem „Żółto-biało-czerwonych”!

Nasz nowy sponsor prowadzi siedem stacji paliw: Konarzynki, Lipka, Tuchola,  Złotów, Człuchów, Jastrowie, Biały Bór. Oferuje na nich wyjątkowo niskie ceny za paliwo wysokiej jakości. Firma cały czas poszukuje także nowych gruntów pod stacje benzynowe, więc jeśli posiadasz lub znasz teren, który znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji lub posiada potencjał rozwoju biznesu jakim jest stacja benzynowa? Skontaktuj się z naszym Złotym Sponsorem!

Romgaz prowadzi również hurtową dostawę paliwa oraz energii dla firm. Dodatkowo, 1 grosz z każdego litra paliwa zakupionego od firmy Romgaz przez członków Klubu Biznesu Chojniczanki przeznaczony zostanie na wsparcie klubu.

Kibiców zapraszamy do sprawdzenia oferty dla klienta indywidualnego oraz odwiedzenia strony internetowej Złotego Sponsora Chluby Grodu Tura: http://www.romgaz.com.pl, a firmie ROMGAZ jeszcze raz ogromnie dziękujemy za zaufanie!