Przedsprzedaż biletów na mecz z PGE Stal Mielec

04.11.2019 (aktualizacja 08.11.2019)r.

Po czterech meczach rozegranych na wyjeździe wracamy do gry przy Mickiewicza 12 w Chojnicach. W sobotę 9 listopada o godzinie 16:00 czeka nas bardzo ciekawe starcie z PGE Stalą Mielec. Poniżej przygotowaliśmy szczegółowe informacje odnośnie przedsprzedaży wejściówek na sobotnie spotkanie.

BILETY

Gdzie kupić bilet na mecz Chojniczanki?
Bilety można kupić w Strefie Kibica Chojniczanki na 2 piętrze w Domu Towarowym Libera, punktach dystrybucyjnych KupBilet, salonikach prasowych Kolporter oraz przez całą dobę w internecie za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl.

Strefa Kibica Chojniczanki – Dom Towarowy Libera (II piętro)
ul. Stary Rynek 9

poniedziałek – piątek: 10:00 – 17:00
sobota: 10:00 – 13:30

Wykaz pozostałych punktów sprzedaży na terenie całej Polski:
https://www.kupbilet.pl/punktySprzedazy

W dniu meczu sprzedaż prowadzona jest w kasach przed wejściem na stadion na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania. Tego dnia bilety można kupić także w Strefie Kibica, przez internet (do 30 minut przed rozpoczęciem meczu) oraz w punktach KupBilet i Kolporter.

Komu przysługują zniżki na bilety?
Bilet ulgowy:
– kobiety
– uczniowie szkół podstawowych oraz ponadgimnazjalnych do 18. roku życia
Wejście bezpłatne:
– Dzieci do 7 lat (pod opieką osoby dorosłej, która zakupiła bilet)
– aktualni zawodnicy klubu za okazaniem ważnej legitymacji klubowej (tylko w przedsprzedaży w Strefie Kibica!)

Idę pierwszy raz na mecz. Co potrzebuję do zakupu biletu?
Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r (Dz. U nr 62, poz 504) z późniejszymi nowelizacjami, zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to imię, nazwisko oraz numer PESEL (w razie gdy nie został on nadany – rodzaj, seria i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość).

BILETY ONLINE

Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego. Do zakupów online nie są potrzebne klubowe loginy czy karta kibica. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut. Bilety przez internet można nabywać za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl

Formy płatności: Przelewy24 i DotPay.

GRUPY ZORGANIZOWANE

Klub MKS „Chojniczanka 1930” S.A. przygotował specjalną ofertę dla grup zorganizowanych. Zachęcamy do wizyty na naszych meczach szkoły, przedszkola, placówki opiekuńczo-wychowawcze, kluby, stowarzyszenia, organizacje, parafie, akademie, szkółki piłkarskie, itp.

Wszelkie grupy, zainteresowane obejrzeniem meczu Chojniczanki na naszym obiekcie, proszone są o kontakt na adres e-mail: bilet@mkschojniczanka.pl
W korespondencji zwrotnej otrzymacie Państwo informacje dotyczące cennika dla grup zorganizowanych i szczegóły odnośnie odbioru wejściówek. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 664 935 869

Termin przesyłania zgłoszeń: dzień przed meczem do godziny 12:00

KONTAKT

Bilety, Wejścia Grupowe, Sprzedaż Internetowa
tel: 664 935 869,
e-mail
: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Sklep Chojniczanki – Strefa Kibica w Domu Towarowym Libera
tel: 730 720 482,
e-mail
: sklep@mkschojniczanka.pl

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA