Bezpieczna droga do szkoły z Chojniczanką i chojnicką policją

08.11.2019r.

W piątek z samego rana wzięliśmy udział w pierwszej edycji akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, którą współorganizujemy razem z chojnicką policją.

Nasza klubowa maskotka „Chojnuś” przeprowadzała przez jezdnie dzieci udające się na zajęcia do Szkoły Podstawowej Nr 5 w Chojnicach, zachowując przy tym wszystkie zasady bezpieczeństwa. Spotkaliśmy się również z pierwszoklasistami tej placówki, którym panowie policjanci jeszcze raz przypomnieli jak ważne jest zachowanie szczególnej ostrożności będąc uczestnikiem ruchu! Rozdaliśmy specjalnie przygotowane odblaski, które dzieci zobowiązały się używać w czasie pieszych podróży. W tym miejscu apelujemy również do Was wszystkich, abyście pamiętali i przestrzegali wszystkich przepisów ruchu drogowego!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA