Rezerwy: Victoria Kaliska – Chojniczanka II 0:4 (0:2)

10.11.2019r.

Rezerwy Chojniczanki z jedenastą wygraną w sezonie. Drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Pozorskiego wygrała 4:0 z Victorią Kaliska po bramkach Bartłomieja Urbańskiego, Michała Sacharuka, Jacka Podgórskiego i Stanisława Wędzelewskiego. Po 14. kolejkach zespół rezerw zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do liderującego Sokoła Zblewo.

14. KOLEJKA KLASA OKRĘGOWA GDAŃSK II: VICTORIA KALISKA – CHOJNICZANKA II 0:4 (0:2)
Bramki: Bartłomiej Urbański, Michał Sacharuk, Jacek Podgórski, Stanisław Wędzelewski

CHOJNICZANKA II: Kacper Gibas (77′ Adrian Kowalik) – Marcin Rajch, Kacper Kasperowicz, Mateusz Bartosiak, Artur Szwoch (73′ Filip Zabrocki) – Michał Sacharuk, Bartłomiej Urbański, Mateusz Tomaszewski (55′ Filip Szwoch), Stanisław Wędzelewski, Jacek Podgórski – Michał Kalitta (70′ Kacper Boniecki)

W następny weekend rozegrana zostanie ostatnia kolejka w rundzie jesiennej. W niedzielę 17 listopada o godzinie 11:00 rezerwy zmierzą się z Meteorem Pinczyn. Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim Kolejarz 1926.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA