Informator meczowy: Chojniczanka – Olimpia Grudziądz

29.11.2019 (aktualizacja 30.11.2019)r.

Informacje dotyczące dnia meczowego na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930.

Chojniczanka – Olimpia Grudziądz
Sobota | 30 listopada | godzina 16:00
Stadion Miejski Chojniczanka 1930

BILETY
W dniu meczu sprzedaż biletów prowadzona będzie w Strefie Kibica Chojniczanki zlokalizowanej na II piętrze w Domu Towarowym Libera (ulica Stary Rynek 9), kasach przy głównym wejściu na stadion, w punktach dystrybucyjnych KupBilet oraz przez internet.

Godziny otwarcia Strefy Kibica: 10:00 – 13:30

Kasy przy stadionie czynne będą od godziny 14:00
Sprzedaż biletów trwa do rozpoczęcia drugiej połowy.

Do godziny 16:30 bilety można także kupować w punktach dystrybucyjnych KupBilet (LISTA PUNKTÓW TUTAJ) oraz poprzez stronę www.kupbilet.pl

CENY BILETÓW W DNIU MECZU
bilet ulgowy: 17 zł (młodzież szkolna do lat 18, kobiety)
bilet normalny: 20 zł
wstęp bezpłatny: dzieci do lat 7

Komu przysługują zniżki na bilety?
Bilet ulgowy:
– kobiety
– uczniowie szkół podstawowych oraz ponadgimnazjalnych do 18. roku życia
Wejście bezpłatne:
– Dzieci do 7 lat (pod opieką osoby dorosłej, która zakupiła bilet)
– aktualni zawodnicy klubu za okazaniem ważnej legitymacji klubowej (tylko w przedsprzedaży w Strefie Kibica!)

Idę pierwszy raz na mecz. Co potrzebuję do zakupu biletu?
Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r (Dz. U nr 62, poz 504) z późniejszymi nowelizacjami, zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Czy mogę kupić bilet na mecz Chojniczanki przez internet?
Tak i bardzo zachęcamy do korzystania z tej formy zakupu wejściówek. Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego. Do zakupów online nie są potrzebne klubowe loginy czy karta kibica. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut.

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAKUPIĆ BILET PRZEZ INTERNET

Wybór miejsca na stadionie
Każde krzesełko na stadionie jest numerowane. Prosimy, by rozważnie dokonywać wyboru miejsca na stadionie przy zakupie biletu i zajmować przypisane krzesełko. Jeśli nie możesz znaleźć swojego miejsca na stadionie, poproś o pomoc stewardów lub pracowników klubu. Nie należy stawać na schodach i tarasować ciągów komunikacyjnych.

Plan stadionu

Podział sektorów
A1
(Sektor Dziecięcy)
A1, A2, A3, A4, A5, A6, VIP (Sektory zadaszone)
B1,B2, B3, B4, B5, B6 (sektory bez zadaszenia)
C1, C2 (Sektory dopingowe)

Otwarcie bram
Bramy zostaną otwarte na godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego czyli o godzinie 15:00. Zachęcamy do tego, by wchodzić możliwie jak najwcześniej.

Parkingi
Do dyspozycji kibiców będzie parking miejski przy ulicy Mickiewicza (tuż przy stadionie). W okolicy stadionu znajdują się także inne miejsca parkingowe m.in. przy ulicy Nowe Miasto i Młyńskiej, Placu Emstedetten czy Parku 1000-lecia.

Komunikacja Miejska
Tuż przy stadionie znajduje się przystanek „Mickiewicza”, na którym zatrzymują się autobusy linii numer „8”. 600 metrów od stadionu znajduje się przystanek Plac Jagielloński do którego dojeżdżają linie numer „1”, „2”, „4”, „6”, „7”, „8”, „10”. Rozkład jazdy MZK TUTAJ

Sektor Dziecięcy
Przyjdź na stadion ze swoimi dziećmi, wspieraj Chojniczankę i ciesz się bezcennymi sportowymi emocjami w gronie rodzinnym! Strefa, w której na najmłodszych będą czekały dodatkowe atrakcje, usytuowana jest na sektorze A1, czyli pierwszym od wejścia na stadion.

Oprócz sportowych emocji i możliwości dopingowania „Żółto-biało-czerwonych”, czeka tam na Was mnóstwo dodatkowych atrakcji:
– spotkania z zawodnikami
– profesjonalne animatorki
– malowanie twarzy i włosów
– możliwość zgarnięcia klubowych gadżetów

Klubowe Gadżety
Po wejściu na obiekt i jego lewej stronie znajduje się namiot z klubowymi gadżetami. Zarówno przed rozpoczęciem spotkania jak i w jego trakcie można dokonywać zakupów.

Gastronomia
Po prawej stronie od wejścia na stadion ulokowane są specjalne stoiska gastronomiczne.

Jak mecz mogą obejrzeć osoby niepełnosprawne?
Miejsca dla niepełnosprawnych znajdują się przy barierkach nad sektorem A3 i A2 w specjalnie wydzielonej strefie. Obok tych miejsc przygotowane są także siedziska dla opiekunów.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA