Akcja Mikołajkowa 2019 czas – start!

02.12.2019r.

Mikołajki z Chojniczanką 2019 czas – start! Dzisiaj rozpoczęliśmy coroczną akcję mikołajkową. W tym roku w przeciągu dwóch tygodni, zamierzamy odwiedzić ponad 1300 dzieci z różnych placówek!

Naszym spotkaniom towarzyszą rozmowy, odpowiedzi na pytania, gry i zabawy oraz skoro Mikołajki – upominki! Razem z Radkiem Janukiewiczem oraz Jackiem Podgórskim gościliśmy dzisiaj u dzieci z Przedszkola Samorządowego w Rytlu. Spotkanie odbyło się na sali w miejscowym Domu Kultury! Mimo niesprzyjających warunków technicznych atmosfera była gorąca! Przygotowaliśmy dla Was krótką relację wideo oraz zdjęcia z tej wizyty.

Partnerami akcji są: Hurtowania warzyw i owoców Piotrex, Gemba Auto, Pascal – Bezpłatne zaoczne szkoły dla dorosłych, Centrum Medyczne Gemini, Sala Zabaw Honolulu oraz Centrum Medyczne Orsmed.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA