Kacper Sztuka z profesjonalnym kontraktem

09.01.2020r.

Miło nam poinformować, że nasz klub podpisał profesjonalną umowę z kolejnym wyróżniającym się zawodnikiem z akademii. Tym graczem jest Kacper Sztuka z rocznika 2004.

Kacper Sztuka trafił do Chojniczanki latem ubiegłego roku z Gryfa Tczew. Wcześniej grał także w Lechii Gdańsk. Jego nominalną pozycją jest środek pomocy. W Chojniczance trenuje w zespole prowadzonym przez trenera Tomasza Fojuta, występującym w I lidze wojewódzkiej B1.

To kolejny młody zawodnik z klubowej akademii z profesjonalną umową. Wcześniej informowaliśmy o podpisaniu kontraktów z trzema wychowankami – Kacprem Kasperowiczem (rocznik 2002), Szymonem Galikowskim (rocznik 2002) i Kacprem Madejem (rocznik 2004). Kasperowicz i Madej w ostatnim czasie zostali zaproszeni do treningów z pierwszym zespołem Chojniczanki.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA