Lekcja 1930 – wizyta w Szkole Podstawowej w Kęsowie

16.01.2020r.

W środę 15 stycznia Emil Drozdowicz i Jacek Podgórski wcielili się w rolę nauczyciela wychowania fizycznego i przeprowadzili lekcję w Szkole Podstawowej w Kęsowie.

Udział w zajęciach wzięło 15 chłopców, którzy na co dzień uczęszczają do klasy sportowej we wspomnianej placówce. Lekcja opierała się na ćwiczeniach o charakterze piłkarskim, która zakończyła się krótkim meczem.

Przypominamy, że „Lekcja 1930” to program skierowany do placówek opiekuńczo-wychowawczych, który ma na celu przede wszystkim promowanie w żółto-biało-czerwonych barwach zdrowego i aktywnego stylu życia oraz uświadamianie, że zajęcia WF-u są niezbędne do prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego od najmłodszych lat.

Więcej szczegółów o programie „Lekcja 1930” TUTAJ

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA