Chojniczanka – Olimpia Grudziądz 1:2 (0:0)

08.02.2020r.

Piłkarze Chojniczanki odnieśli pierwszą porażkę podczas trwających przygotowań do rundy wiosennej. Podopieczni trenera Zbigniewa Smółki ulegli Olimpii Grudziądz 1:2. Jedyną bramkę dla Chojniczanki zdobył Janusz Surdykowski po strzale z dobitki po rzucie karnym.

SPARING NR 4: CHOJNICZANKA – OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1:2 (0:0)
0:1 – Maciej Kona (51′)
1:1 – Janusz Surdykowski (86′)
1:2 – Mohamed Medfai (90′)

CHOJNICZANKA: Andrzej Witan – Jan Mudra, Martin Klabník, Seweryn Michalski, Krystian Wachowiak – Aghwan Papikjan, Kamil Wiktorski, Oskar Paprzycki, Bartosz Wolski, Aleksander Jagiełło – Mateusz Kuzimski
II połowa: Radosław Janukiewicz – Jacek Podgórski, Mateusz Bartosiak, Maciej Spychała (75′ Stanisław Wędzelewski), Przemysław Pietruszka – Michał Sacharuk, Oskar Paprzycki (60′ Kacper Kasperowicz), Bartosz Wolski (60′ Emil Drozdowicz), Marcin Trojanowski, Mateusz Żukowski (75′ Marcin Rajch) – Janusz Surdykowski.

OLIMPIA: Łukasz Sapela – Damian Ciechanowski, Ariel Wawszczyk, Remigiusz Szywacz, Lukáš Ďuriška, Maciej Kona, Dominik Frelek, Robert Ziętarski, Omar Monterde, Sebastian Kamiński, João Criciúma

Następny sparing zostanie rozegrany już podczas obozu w Stężycy na który piłkarze Chojniczanki udadzą się w przyszłym tygodniu. W sobotę 15 lutego Chojniczanka zagra z Wartą Poznań. Miejsce rozegrania sparingu uzależnione jest od warunków atmosferycznych.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA