Kadra Chojniczanki na obóz w Stężycy

14.02.2020 (aktualizacja 15.02.2020)r.

Dwadzieścia sześć osób, tyle liczy kadra Chojniczanki na rozpoczynający się w piątek 14-lutego obóz w Stężycy. Piłkarze zakwaterowani będą w hotelu Adler Medical SPA, a trenować będą na obiektach Raduni. Ten etap przygotowań potrwa do piątku 21 lutego. Wszystkie trzy sparingi zaplanowane na czas obozu rozegrane zostaną w Chojnicach.

KADRA NA OBÓZ

BRAMKARZE
Banach Jakub (M)
Gibas Kacper (M)
Janukiewicz Radosław
Witan Andrzej

OBROŃCY
Bartosiak Mateusz (M)
Kasperowicz Kacper (M)
Klabnik Martin
Michalski Seweryn
Mudra Jan
Podgórski Jacek
Pietruszka Przemysław
Wachowiak Krystian (M)
Wiktorski Kamil

POMOCNICY
Jagiełło Aleksander
Paprzycki Oskar
Papikyan Aghvan
Rajch Marcin (M)
Sacharuk Michał (M)
Spychała Maciej
Trojanowski Marcin
Wolski Bartosz
Wędzelewski Stanisław (M)
Zejdler Łukasz

NAPASTNICY
Kuzimski Mateusz
Mikołajczak Tomasz
Surdykowski Janusz

W kadrze na obóz nie znaleźli się: Emil Drozdowicz, który przez najbliższy tydzień będzie trenował z rezerwami oraz Mateusz Żukowski, którego wypożyczenie najprawdopodobniej zostanie skrócone i wróci do Lechii Gdańsk.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA