M&G Szopińscy platynowym sponsorem Chojniczanki!

14.02.2020 (aktualizacja 20.02.2020)r.

Czujemy się niezmiernie dumni, że możemy poinformować o sfinalizowaniu umowy, dzięki której firma M&G Szopińscy stanie się sponsorem platynowym MKS Chojniczanka 1930. Rozpoczynamy tym samym nowy rozdział naszej współpracy.

Na sobotniej V Gali Klubu Biznesu Chojniczanki, oficjalnie zaprezentowaliśmy już firmę M&G Szopińscy jako platynowego sponsora. Umowa ta ma szczególny wydźwięk biorąc pod uwagę trudną sytuację sportową pierwszej drużyny „Żółto-biało-czerwonych”. Zaufanie, które firma M&G Szopińscy zadeklarowała względem klubu jest dla nas sygnałem, że firmy z regionu widzą w Chojniczance poważnego partnera biznesowego i oferta, z którą do nich wychodzimy spotyka się z pozytywnym odbiorem niezależnie od wyników typowo sportowych.

Na mocy zawartego porozumienia, logo firmy M&G Szopińscy pojawi się na koszulkach pierwszej drużyny „Żółto-biało-czerwonych” przygotowanych specjalnie na okazję 90-lecia klubu. Wierzymy jednocześnie, że utrwali i umocni to długofalowe relacje partnerskie, które przyniosą korzyści zarówno klubowi, jak i firmie M&G Szopińscy.

Firma M&G Szopińscy specjalizuje się w instalacjach gazowych, CO, wentylacji, klimatyzacji oraz nowoczesnych paneli słonecznych. W siedzibie firmy, przy ulicy Gdańskiej 118 w Chojnicach, znajdą Państwo specjalistyczne doradztwo oraz mogą nabyć grzejniki, kotły centralnego ogrzewania, wentylatory, klimatyzatory i wiele innych.

M&G Szopińscy jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na rynku w szczególności dzięki wykwalifikowanemu personelowi zaopatrzonemu w specjalistyczny sprzęt by móc wykonać precyzyjnie najbardziej skomplikowane instalacje.

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiada wyróżnienia i status certyfikowanego instalatora i serwisanta renomowanych producentów urządzeń grzewczych.

Nowemu sponsorowi platynowemu dziękujemy za zaufanie i wierzymy, że współpraca pozwoli na dalszy rozwój obu stron.