Stapol z nową umową!

17.03.2020r.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz Złoty Sponsor – Firma Stapol, właśnie przedłużyła swoją umowę sponsorką na rzecz Żółto-biało-czerwonych!

Firma STAPOL istnieje od 1986 roku jako przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe. Przez lata firma wyspecjalizowała się w produkowaniu odzieży roboczej. Po wielu latach sukcesów i zdobytym uznaniu wśród swoich licznych klientów zarząd STAPOL zdecydował się wejść na rynek z całkowicie nową usługa, jaką jest wynajem odzieży roboczej oraz serwis odzieży roboczej, a także firmowej i specjalistycznej, a także wynajem mat wejściowych.

Dodatkowo, w 2000 roku nasz Złoty Sponsor uruchomił nowoczesną pralnię, która została w pełni przystosowana do usług takich jak konserwacja i pranie odzieży roboczej przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, a także bezpiecznych dla środowiska tkanin oraz środków piorących.

Przez wiele lat świadczenia usług STAPOL dał się poznać jako niezwykle profesjonalny oraz fachowy partner biznesowy. Firma przykłada bardzo dużą rolę do feedbacku ze strony swoich klientów, dzięki czemu może być blisko ich potrzeb. Firma pracuje także także nad nowymi usługami, które regularnie wprowadza do swojej oferty.

Dziękujemy za wsparcie!
Zapraszamy na stronę www.stapol.pl, gdzie można zapoznać się z ofertą naszego Partnera.