Zmiany w budynku siedziby klubu

18.03.2020 (aktualizacja 19.03.2020)r.

W ostatnich tygodniach sporo działo się w budynku siedziby klubu. Dzięki wspólnym działaniom Urzędu Miejskiego, Klubu oraz jego Partnerów, udało się wprowadzić bardzo istotne zmiany dla funkcjonalności obiektu.

Główną zmianą jest zaaranżowanie pomieszczeń, które w ostatnim czasie pozostawały nieużywane na salę treningową dostępną dla użytkowników stadionu. Całość została odświeżona i wyposażona w sprzęt do treningu siłowego oraz motorycznego.

W wyniku pozostałych zmian poprawie uległy również warunki pracy sztabu trenerów pierwszej drużyny oraz fizjoterapeuty.

Całe przedsięwzięcie nie mogłoby zakończyć się sukcesem, gdyby nie nasi Partnerzy.

W imieniu całego Klubu dziękujemy firmom:
– Urbaniak
– M&G Szopińscy
– Eurostandard
– Eltom
– JSMS
– Technika Grzewcza i Sanitarna Marcin Synoradzki
– Drukarnia Standruk
– AutoRojan
– Cysa Krzysztof Cysewski
– Pavi Sorte
– Garaż – Tadeusz Kamrowski
za okazane wsparcie i pomoc na każdym etapie remontu i wyposażenia sali treningowej oraz pomieszczeń sztabu trenerskiego.