Gościniec dalej wspiera „Żółto-biało-czerwonych”!

23.03.2020 (aktualizacja 26.03.2020)r.

Kto z Państwa nie kojarzy przepięknego budynku przy wjeździe do Chojnic od strony Kościerzyny? Kto z Was chociaż raz nie był, albo nie słyszał o Restauracji Gościniec? Pewnie niewiele jest takich osób prawda? Wcale się temu nie dziwimy i tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że tak rozpoznawalne marki dalej nas wspierają! Bowiem kilka dni temu Gościniec przedłużył umowę sponsorską na rzecz Żółto-biało-czerwonych i pozostaje w gronie srebrnych sponsorów Chojniczanki!

Z przyjemnością przypominamy, że Restauracja Gościniec specjalizuje się w kuchni polskiej oraz kaszubskiej. To idealne miejsce do spędzenia czasu z rodziną, znajomymi czy partnerem/partnerką. Z powodzeniem w pięknych wnętrzach Restauracji Gościniec, wyprawią Państwo swoje wesela, firmowe bankiety czy komunię swoich pociech. Nie trzeba się również martwić o nocleg, ponieważ Gościniec posiada pokoje noclegowe. Każdy z nich posiada telewizor czy prywatną łazienkę z prysznicem. Na terenie obiektu jest również bezpłatny dostęp do Internetu. Lokal pomieści nawet 250 osób, a obszerny parking – 100 samochodów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Internetowej naszego srebrnego Sponsora:
https://www.gosciniecchojnice.pl/
Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!