#zostanwdomu – co poleca Kacper Kasperowicz?

24.03.2020r.

Dzisiaj swoje polecane tytuły przedstawi wychowanek naszego klubu oraz aktualnie najmłodszy zawodnik z pola w pierwszej drużynie czyli Kacper Kasperowicz.

Polecany serial przez Kacpra to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat czyli „Dom z papieru„. Produkcja Netflixa doczekała się już czterech sezonów (premiera czwartego sezonu w kwietniu). Jeżeli ktoś jeszcze nie widział tego serialu, to zdecydowanie ma co nadrabiać.

Wśród pozycji filmowych znalazł się tytuł „Bezcenny Dar„. Ten dramat obyczajowy z 2006 roku to film, który zostaje w głowie i zmusza do myślenia. Niesie za sobą także najważniejsze wartości.

Mamy również tytuł piłkarski czyli autobiograficzną książkę Jerzego Dudka „Uwierzyć w siebie. Do przerwy 0:3” z wieloma ciekawymi wspomnieniami golkipera.