Dziękujemy za wsparcie firmie WUTKOWSKI!

01.04.2020r.

Bardzo serdecznie dziękujemy firmie WUTKOWSKI za okazane klubowi wsparcie. Kolejna renomowana firma z naszego regionu zaufała „Żółto-biało-czerwonemu” projektowi i zdecydowała się na pomoc.

Firma WUTKOWSKI jest wiodącym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła płaskiego w Polsce, którego doświadczenie sięga 1997 roku. Wyróżnia się innowacyjnością i elastycznym podejściem do klienta. W ofercie znaleźć można szeroki wachlarz usług i asortymentu, systematycznie poszerzany o nowości na rynku.

Firma dostarcza szklane komponenty do firm z branży budowlanej, architektonicznej, AGD, meblarskiej oraz stolarki drzwiowej. Obsługuje również klientów indywidualnych.

WUTKOWSKI świadczy usługi w zakresie doradztwa, projektowania, montażu oraz opieki posprzedażowej. Służy swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie projektu. Podejmuje się niestandardowych realizacji wychodząc naprzeciw oczekiwaniom projektantów.

Spółka stawia na rozwój. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym wyposażonym w automatyczne linie produkcyjne oraz sprawnym systemem zarządzania przestrzenią magazynową. Wyroby poddawane są starannej kontroli jakości. Nad wszystkim czuwają doskonale wyszkoleni specjaliści, którzy dbają o jakość surowca, realizacji i kompleksową obsługę sprzedażową. Właśnie dlatego jest partnerem z którym każdy klient czuje się bezpiecznie.

Dodatkowym atutem jest zaplecze logistycznie, czyli precyzyjnie zorganizowany łańcuch dostaw i specjalistyczny transport o zróżnicowanej ładowności (w tym samochody ciężarowe z żurawiem HDS).

Dzisiaj dzięki swojemu podejściu WUTKOWSKI jest partnerem, na którym można polegać. To firma o szerokich możliwościach, realizująca zlecenia w całej Europie i współpracująca z klientami o zróżnicowanych potrzebach.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.wutkowski.com.pl.