Chojniczanka ze wsparciem dla lokalnych przedsiębiorców

06.05.2020 (aktualizacja 28.05.2020)r.

Akcja #ChojniczankaDlaBiznesu to wyjście z pomocą do firm z Chojnic i regionu, które napotykają wiele problemów z powodu epidemii COVID-19.

Jako klub przez całą 90-letnią historię współtworzony przez przedsiębiorstwa z ziemi chojnickiej zdajemy sobie sprawę w jakiej obecnie sytuacji znajdują się firmy. Dlatego dziś szczególnie to my jesteśmy ich kibicami i wiernie dopingujemy ich w meczu z kryzysem.

W geście solidarności z regionalnymi przedsiębiorcami oraz w imię lokalnego patriotyzmu gospodarczego jako Chojniczanka pragniemy pomóc firmom dotrzeć do klientów bez ponoszenia niepożądanych kosztów.

W związku z tym wychodzimy do Państwa z akcją #ChojniczankaDlaRegionu. W jej ramach oferujemy nasze narzędzia promocyjne bez opłat.

Akcja #ChojniczankaDlaRegionu skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z regionu oraz obejmuje reklamę online. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i pomysły, które miałyby przynieść oczekiwane skutki.

Czekamy na zgłoszenia, które należy wysyłać na adres klubbiznesu@mkschojniczanka.pl