Jesteśmy zawsze tam gdzie Chojniczanka gra!

01.06.2020 (aktualizacja 07.06.2020)r.

7 meczów wyjazdowych

~ 6500 km

Tak w przybliżeniu wygląda nasz terminarz na następne 4 tygodnie. Powrót do treningów oraz gry bardzo nas cieszy. Będzie to duże wyzywanie sportowe, ponieważ walczymy o utrzymanie 1 Ligi w Chojnicach, ale również spore obciążenie finansowe dla klubu. Kryzys jaki spowodowała pandemia COVID-19 zmusiła nie tylko nas do przerwy, ale również oznaczała znaczne zaburzenie budżetu klubu.

Dlatego Drodzy Kibice, zwracamy się do Was! Do naszego 12. zawodnika. Już nie raz pokazaliście nam, że możemy na Was liczyć!

Dajemy Wam możliwość zakupu wirtualnych biletów. Bez żadnych ograniczeń i obostrzeń!

I aby nie tylko dostawać, chcemy, żeby każdy bilet oznaczał też coś dla innych. Dlatego kupując bilet na Sektor A, my przekażmy dodatkowy bilet dla Domu Dziecka, wirtualna wejściówka na Sektor B oznacza bilet dla chojnickich Medyków od nas. Sektor C na naszym stadionie należy do FZGT, więc za każdy zakupiony bilet na ten sektor, my dokładamy do ich oprawy. Sektor D oznacza nawiązanie da hasła  „Dumni z Natury”, w ramach której za każdy zakupiony przez Was bilet my posadzimy jedno drzewo. Wszyscy, którzy zakupią bilet na Sektor VIP otrzymają voucher na strefę VIP na wybrany mecz w sezonie 2020/2021.

Dwa pierwsze swoje mecze Żółto-biało-czerwoni rozegrają w Niepołomicach oraz Tychach.

Dla podwójnej motywacji, bo przecież już raz z Niepołomicach byliśmy, my podwajamy ilość dodatkowych biletów odpowiadającym Sektorowi A i B!

Do dzieła!

Bilety:

• SEKTOR DZIECIĘCY  – 10 zł – dodatkowy bilet dla Domów Dziecka na mecz w sezonie 2020/2021
  • SEKTOR B – 20 zł – dodatkowy bilet dla chojnickich Medyków na mecz w sezonie 2020/2021
  • SEKTOR VIP – 100 zł – voucher na Strefę VIP na jeden mecz w sezonie 2020/2021
  • SEKTOR C – 15 zł – dorzucamy do oprawy FZGT