Kontuzja Przemysława Pietruszki

03.06.2020r.

Niestety, powrót Przemysława Pietruszki na ligowe boiska znowu się opóźni. Nasz kapitan nabawił się urazu mięśnia brzuchatego łydki. Z tego właśnie powodu zabrakło Przemka w kadrze na mecz z Puszczą Niepołomice.

Przemek podczas treningu poprzedzającego wyjazd na mecz do Niepołomic doznał urazu mięśnia brzuchatego łydki. Po wykonaniu dokładnych badań w klinice w Szczecinie, okazało się, że doszło do naderwania włókien głowy przyśrodkowej tego mięśnia. Rokowania są dobre, po okresie około 3 tygodni intensywnej rehabilitacji, Pietruszka powinien wrócić do zajęć treningowych – mówi trener odnowy biologicznej, Jakub Bahyrycz.

Przemysław Pietruszka w tym sezonie nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek uszkodził chrząstkę stawu kolanowego. Do treningów wrócił od stycznia bieżącego roku.

Pietia, jesteśmy z Tobą i czekamy na Twój powrót jeszcze w tym sezonie!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA