Piotr Urban sędzią głównym meczu z GKS-em Tychy

04.06.2020r.

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 24. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym spotkania GKS Tychy – Chojniczanka będzie Piotr Urban z Warszawy.

Rozjemca niedzielnych zawodów prowadził dwa mecze Chojniczanki. Nasza drużyna odniosła w tych spotkaniach zwycięstwo (Garbarnia Kraków – sezon 18/19) i porażkę (Miedź Legnica – sezon 19/20).

Piotr Urban w bieżącym sezonie prowadził 10. spotkań Fortuna 1 Ligi. Łącznie pokazał w nich 51. żółtych kartek, 1. czerwoną kartkę i podyktował 9. rzutów karnych.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 24. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

5 czerwca (piątek):

Wigry Suwałki – Miedź Legnica, godz. 15:30, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).
Stal Mielec – Puszcza Niepołomice, godz. 17:40, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
Chrobry Głogów – GKS Bełchatów, godz. 20:10, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).

6 czerwca (sobota):

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 12:40, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).
Warta Poznań – Olimpia Grudziądz, godz. 15:10, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).

7 czerwca (niedziela):

Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn, godz. 12:40, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).
GKS Tychy – Chojniczanka, godz. 15:10, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).
Sandecja Nowy Sącz – Radomiak Radom, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Odra Opole – GKS Jastrzębie, godz. 17:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).